Kroupy na sídlišti.
Akorád když jsem se vrátil z Moravy z5 do Prahy čekalo mne nemilé přivítání. Jen co jsem zaparkoval automobil na parkoviště a zbalený jsem se vracel domů po cestě najednou předemnou spadlo něco na zem a roztříštilo se to. Myslel sjem si že to někdo vyhodil z okna, ale když po chvilce začalo z nebe padat jeden za druhým nerozmýšlel jsem se ani minutu a schoval jsem se do nejbližšího podchodu.. Hned jak začali padat kroupy o sto šest jsem věděl že to auto od kterého jsem se zrovna vzdaloval nemohlo přežít bez úhony...
http://www.stream.cz/video/504997-kroupy-praha-jizni-mesto-15-8-21-30
jak jsem si myslel auto nevydrželo, ale hlavní je že to všichni přežili a že nebyl skoro nikdo zraněn...

Žádné komentáře:
Okomentovat