Uskutečnil se minulý rok. Opravdu krásný, měli jsme se úžasně protože zásoby jídla, pití a mléka byly dostačující na celý výlet. Takže Já, Roman, Honza a Adam jsme na Slovensku měli opravdu co dělat a dlouho na takovouhle pohodovou dovolenou nezapomenu.. Díky mami...
Žádné komentáře:
Okomentovat