pátek 20. srpna 2010

SLOVENSKO

Výlet do Vysokých Tater, Bratislavy a zpět.
Uskutečnil se minulý rok. Opravdu krásný, měli jsme se úžasně protože zásoby jídla, pití a mléka byly dostačující na celý výlet. Takže Já, Roman, Honza a Adam jsme na Slovensku měli opravdu co dělat a dlouho na takovouhle pohodovou dovolenou nezapomenu.. Díky mami...

Žádné komentáře:

Okomentovat