Jede Slovák s vozem,za sebou má sud.Zastaví ho policajt:,,Pane,co máte v tom sudu?",,Bananovu šťavu",,Můžu ochutnat?"Prečo ne?
Policajt se napije:,, Fuj,to chutná jako koňská moč!"
Pán se obrátí na koně:,,Hyjé,banáne!"
*
Do kostela přijde nový farář a protože ještě neví jak jeho předchozí kolega trestal hříšníky, udělá si takový seznam trestů. Jednou za ním přišla mladá slečna a svěřuje se: Otče já jsem včera byla sama s jedním mužem. Farář odpoví: 2 x otčenáš a bude ti odpuštěno. S: No já jsem se s ním i líbala. F: 3 x otčenáš a 2 x zdrávasbuď a bude ti odpuštěno. S: No já mu ho vzala i do pusy. Farář přemýšlí a neví jaký trest má zvolit a tak jde za kostelníkem a ptá se: Kolik dával starý farář za vykouření? Kostelník mu odpoví: Jak komu mě dával 50 korun.
*
ednou pozdě v noci se Pepíček probudil a slyšel z ložnice rodičů nějaké hlasité zvuky. Vyhrabal se z postele a vydal se do předsíně. Než došel ke dveřím ložnice, zvuky ustaly a v koupelně se rozsvítilo. Pepíček nakoukl do koupelny a tam překvapil tatínka, který si zrovna sundával prezervativ. Tati, co to děláš? Otec se nervózně rozhlížel a přemýšlel, co synkovi řekne. Nakonec vykoktal: Eh, kontroluju, jestli v koupelně nejsou myši. Pepíček na tatínka nechápavě hledí a říká: A to je přitom šukáš?
*
seriózní chlápek si v restauraci objedná pekingskou kachnu..
číšník mu jí donese, chlapík strčí ruku dovnitř, nahmátne biskupa a povídá:
"pane vrchní to je vietnamská kachna! přineste mi pekingskou!"
vrchní kachnu odnese a po čase přinese novou načinčanou kachnu.
chlapík opět ptáka rukou penetruje a nahmatá biskupa..
tentokrát už značně nasraně povídá:
"pane vrchní co to má znamenat!? todle je tajská kachna!!! chci pekingskou sakra!"
když jí číšník odnáš zvedne se od vedlejšího stolu pobude totálně naplech, dopotácí se k chlapíkovu stolu, stáhne si gatě a vystrčí na pána prdel se slovy:
"mohl byste se podívat, kde bydlim!"
*
Ztroskotá letadlo s 4mi jeptiškami na palube.
V nebi se sv. Petr ptá první z nich:
"Sestro Marie držela jste v rukou mužský úd?"
"nedržela, pouze viděla" odvětí Marie
"tak si zde v lavoru se svěcenou vodou vymejte oči a vstupte do ráje"
na řadě je sestra Ágnes... "držela jste v ruce mužský úd sestro?"
"Ano sv. Petře, jednou"
"Umyjte si tedy v lavoru ruce a vstupte do ráje"
V tom se dere dopředu čtvrtá sestra se slovy:
"Zdovolením svatý Petře, já bych si vykloktala než si v tom lavoru sestra Tereza umeje prdel!"
Žádné komentáře:
Okomentovat