Ahoj lidičky, dnes jsem si říkal že v roce 2010 bych chtěl mít přehled co se kde děje, aniž bych vytáhl paty z domu. Tak tady jsou a ještě stále přibývat budou, nové online webkamery...
http://www.earthcam.com/czechrepublic/prague/
http://www.miga.cz/webcam7.php
http://www.etnetera.cz/etn/cz/webcam/index.html
Žádné komentáře:
Okomentovat