středa 23. června 2010

Barack a ropná skvrna

Zajímalo by mne jak mohou média a veřejnost šikanovat Baracka Obamu za ropnou skvrnu? Vždyť následek by měla mít firma které ropná plošina patří tudíž Transocean nikoliv BP která měla plošinu jen pronajatou.. Naštěstí se snaží tady tu událost zastavit a škody napravit.

Viz tento článek:
http://zahranicni.ihned.cz/c1-44320030-bush-porazil-obamu-s-katrinou-bojoval-lepe-nez-barack-s-ropou-soudi-lide

Žádné komentáře:

Okomentovat