čtvrtek 3. června 2010

Zpomalovací zařízení

Každý znás známe častý jev na silnicích jménem zpomalovací práh nebo pruh (také retardér, erko atd...) Na mnoha místech naší republiky slouží tyto pruhy ke spomalení řidičů na vozovkách. Popravdě řečeno že na našich už tak rozbitých a zdevastovaných silnicích se nedá jezdit moc rychle. Tak proč se stále dělají nové a nové "retardéry" když nejsou peníze na opravu silnic, které mají v sobě obrovské díry po zimě co vás zpomalí mnohem víc než nějaký železný zpomalovací pruh... Nejdřív opravit silnice od děr a potom když se po nih bude dát jezdit tak teprve na to možná zpomalovací práh...

Žádné komentáře:

Okomentovat