pondělí 7. února 2011

Vtipy....

Prijde k bacum novacek a pta se jich, jak to tady je vlastne se sexem, kdyz tady nemaj zadnou zenskou.
Tak mu reknou: "Proste si vezmes ovci a udelas to s ni, to je tu normalni."
Mladik se sdesi a tvrdi, ze todle nikdy neudela. Ale jak plyne tyden za tydnem, tak mu to nakonec neda, vezme ovci a osuka ji.
Vsichni bacove jak to vidi, tak s silenym vyrazem v xichte rikaj: "Jezis fuuuj, takovy prase, no to je dobytek, to se jen tak nevidi..."
Mladik se na ne otoci a rika: "co je panove, vzdyt jste rikali, ze to delate taky?"
A bacove odpovi: "To sice jo, ale vybrat si takovou hnusnou...?!"



Zachrastí klíče,je slyšet zámek, manželka schová milence do skříně,sepne ruce k nebi a prosí: " Ó Bože, udělej si se mnou co chceš, jenom ať nás neobjeví můj muž. Je strašně žárlivý a určitě by zabil nejen mě, ale i mého milence."
Na to se nebesa otevřou a ozve se: Dobře, bude to jak chceš, ale za tři roky Tě povolám k sobě, utopíš se."
"Dobře, dobře, jen ať ho teď nenajde.
Všechno proběhne úplně hladce. Tři roky se žena nekoupe, jenom sprchuje.
nechodí na koupaliště, vodě se zdaleka vyhýbá. Tři roky uběhnou. Uběhnou čtyři, pět let. Na svůj slib už zapomněla. Po pěti letech si koupí zájezd na okružní plavbu okolo světa.
Na lodi je velká zábava, samé ženy,když v tom se začne loď potápět. Žena si vzpomene na slib od Boha. Poklekne, sepne ruce k nebesům a volá:
"Ó Bože,teď - teď mě chceš povolat k sobě?
Podívej se, kolik nevinných žen teď zemře spolu semnou."
Nebesa se opět otevřou a ozve se:
"Dva roky, dva roky mi trvalo,než jsem vás ,vy kurvy, dostal na jednu loď !!!"


Muž se ptá v baru atraktivní ženy:
"Slečno, nechcete se mnou dělat magii?"
Ona: "Jakou?"
On: "Půjdeme ke mně, já Vás přeříznu a vy potom zmizíte."

Žádné komentáře:

Okomentovat