středa 7. července 2010

Pískomil

Zahrnu Vás do mého pěstování krásných malých myšáků pískomilů. Začalo to před nedávnem, když jsem si ze zverimexu přivezl dva krásné mladé pískomily. Muže Pata a ženu Matku. Dlouho jsem je měl ve svém teráriu v obýváků, hráli si, hrabali a měli se k světu. Když jsem šel z práce lesem, sebral jsem pár klacíku nebo nějakých samorostů dřevěných aby pískomilové mohli prolézat své přírodní terárium. Jednoho dne jsem si všiml jak si začali v domečku budovat svoje hnízdečko lásky ze svého ochlupení a výkalů. Říkal jsem si jojo pískomilové se rozmnoží a budu mít malou farmičku pískomilů. Jeden známý mi pravil že až porodí tak je budu muset rozdělit protože se samec s mláďati moc nesnese a než mladý vyrostou budu ho muset dát mimo terárko... Stále jsem čekla den po dni a těšil se na malé stvoření jak budou poběhávat po svém výběhu a vše bude v pořádku. Na nedlouho po té co si dostavili svoje hnízdečko začal ten černý chlapák zvláštním způsobem vyvádět. Skákal tak vysoko jak jen bylo možné a narážel hlavou do víka terária.. Říkal jsem si co to do něj vjelo snad nezešílel. Druhý den po ránu mi přichystal překvapení v podobě čtyř nožiek bez hlaviček před jejich pelíškem. Bohužel jsem první vrh nestihl a černý myšák sežral svým mláďatům hlavičky a nechal jen nožičky. Vyndal jsem tedy poloviny tělíček kterým už bylo tak 14 dní protože měli celkem vyvinutou srst a nechal jsem rodiče pohromadě že v příštím vrhu si dám už větší pozor.. Do dvou dnů na to jsem našel Matku nohama nahoru bezhybně ležet před domečkem a usoudil jsem že z hodného malého černého myšáka se stal sériový vrah který z nikým nevydrží a taky jsem si říkal že nejsem tak naštvaný abych ho zabil, usoudil jsem že vyhrál svobodu v podobě vypuštění do lesa.

http://video.yahoo.com/watch/7672133/20397521

Takže tady máte příspěvěk v podobě vypuštění zlé zvěře a poslední schledání smým myšákem.

Žádné komentáře:

Okomentovat