Ahoj milí mírumilovní lidumilové,
jak jsme se vlastně dostali na takovýhle festival? Ano odpovím si sám, bylo to velmi jednoduché. Jednoho dne, myslím že ve čtvrtek, mi zavolal kamarád Lupez, stím jestli náhodou v pátek nechci jed na festival. Po pravdě jsem mu zděloval, hrozně rád, ale nezbyly žádné peníze na koupi lístků atd... Stím samozřejmě Lupič počítal a zdělil že všechno je zařízené, jak odvoz, tak VIP lístky zdarma. Nacož jsme se ženou opravdu slyšeli a začali se balit, aby jsme mohli na ten krásný třídení konzertní maraton. Po práci jsme nasedli do automobilu a přesunuli jsme se do Tábora. Mimochodem krásné město. Hned po příjezdu jsme zaparkovali automobili u turniketů na prodavaní lístků a JNDSův povel postavte sem stan aby nám nezabrali parkovací místo, jme samozřejmě schutí splnili až na to že místní borec od ochranky nám zdělil zrovna když jsme zasouvali poslední kolík do země, že tohle místo je jen na parkování a že zde stany být nesmějí a jestli ho nesložíme že nám ho zbourá... Za večer se mu to povedlo ještě 3x, jestli už tedy ten stan skládáme a my na to že jako držíme místo pro automobil který sem přijede a místo stanu mu umožníme parkovat. Akorád kolem osmé hodiny večerní začalo pršet takovým způsobem že jsme se přestěhovali do stanu aby jsme tolik nepromokli a nějak se nám povedlo usnout a vzbudit se ráno. Naštěstí místní borec na udržení pořádku taky nějak nemohl být v dešti a večer před bouřkou se schoval a naštestí už nás neprudil, aby jsme stan skládali a nechal nás prospat až do rána kdy vysvitlo slunce a my mohli v klidu stan nechatu usušit a poté zbalit a vrátit majiteli Dj Tomatovi který odjel hned po probuzení s jedním autem v histerickém záchvatu že potřebuje domu a že tam má psa který na něj čeká a nemůže se zdržovat. Po pár hodinách poslouchání jsme také usoudili že by jsme mohli už jed domu a tak jsme společně s Lupenem, JNDS, Kristýnkou a semnou nahodili motor a jeli z Tábora na Vyžlovku :D
Žádné komentáře:
Okomentovat